AestheFill i PowerFill

AestheFill i PowerFill


Wysokiej klasy preparaty na bazie najnowocześniejszej formy kwasu polimlekowego w postaci polimeru D- i L- laktydu (PDLLA) o długotrwałej skuteczności i potwierdzonym bezpieczeństwie. Stymulują aktywność komórkową, wzmacniają syntezę kolagenu i innych substancji macierzy zewnątrzkomórkowej, w celu poprawy jakości skóry, jej zagęszczenia oraz przywrócenia naturalnej objętości. Preparat AestheFill V200 dedykowany jest do zabiegów twarzy, szyi i dekoltu. Doskonale sprawdza się u pacjentów z suchą, wiotką skórą i dużą ilością drobnych zmarszczek oraz z zaburzonym konturem. Odbudowuje utraconą jędrność oraz objętość skóry, przywracając trójwymiarowy wygląd twarzy. Preparat PowerFill V1000 polecany jest do modelowania pośladków oraz powiększania prącia. Oba preparaty produkowane są przez Laboratorium Regen BioTech Inc.

Zalety preparatów AestheFill i PowerFill:


 • Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegowa 2-3 lata.
 • Poprawa elastyczności, zagęszczenie skóry, wypełnienie, wzmocnienie od wewnątrz, przywrócenie objętości.
 • Regeneracja i tworzenie nowych elementów macierzy zewnątrzkomórkowej potwierdzone badaniami histologicznymi.
 • Doskonały skład: polimer kwasu polimlekowego PDLLA (poli Di L- laktydu) oraz karboksymetyloceluloza (CMC), o wysokim progu bezpieczeństwa, stosowane z powodzeniem od lat w medycynie.
 • PDLLA posiada strukturę izomeru optycznego o bardziej przestrzennym ułożeniu atomów, sprzyjającym łatwemu przygotowywaniu roztworu do iniekcji (bezpośrednio przez zabiegiem) oraz długotrwałemu utrzymywaniu się cząsteczek w tkankach i przedłużonym rezultacie zabiegowym.
 • Mikrosfery PDLLA wprowadzone podskórnie nie zmieniają swojego położenia, nie migrują.
 • Preparat jest biodegradowalny, biozgodny i nietoksyczny: PDLLA rozpada się na drodze hydrolizy do kwasu mlekowego i glikogenu, a w konsekwencji do dwutlenku węgla i wody i jest wydalany z organizmu.
 • PDLLA zatwierdzony przez amerykańskąAgencję ds. Żywności i Leków (US FDA) i uznany za bezpieczny (GRAS: Generally Recognized as Safe), zarejestrowany w 1984 roku.

Kiedy zalecany jest AestheFill? Głęboka regeneracja tkanek, aby zmniejszyć oznaki starzenia się twarzy.


Wśród głównych wskazań do stosowania hydrożelu AestheFill są:
 • lipodystrofia twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, która prowadzi do utraty objętości, zwiotczenia i zwiotczenia skóry, utraty elastyczności i gęstości;
 • obszary na twarzy – zapadnięte policzki, skronie, obecność rowka nosowo-łzowego;
 • głębokie zmarszczki i fałdy (w kącikach oczu, wokół ust, bruzdach nosowo-wargowych i przedszczękowych);
 • blizny zanikowe i pooperacyjne;
 • naruszenie kształtów i konturów twarzy (asymetria, utrata objętości).

Kontynuuj czytanie

Peeling fenolowy


Peeling fenolowy


Czym jest peeling fenolowy Easy Phen?

Easy Phen należy do zabiegów peelingujących o bardzo silnym i efektywnym działaniu na granicy brodawkowej i siateczkowej skóry właściwej. Jest to jeden z najgłębiej działających peelingów, stosowany w medycynie estetycznej już od XX wieku. Peelingi głębokie stosuje się na skórę twarzy – jest to najlepiej sprawdzające się miejsce do przeprowadzania peelingu Easy Phen Light, gdyż zawiera dużo gruczołów łojowych biorących udział w regeneracji skóry.


W skład peelingu wchodzi:
 • fenol 15, 30 lub 60%
 • kwas TCA
 • 4- alfahydroxykwasy
 • saponiny
 • antyoxydanty
Peeling Easy Phen należy do grupy peelingów głębokich.

Facelifting z peelingiem fenolowym Easy Phen – wskazania do zabiegu

Zabieg na celu ma likwidację wielu odmian blizn, jakie zostają na skórze (blizny po trądziku, blizny po młodzieńczych zmianach skórnych, blizny pozabiegowe, blizny powypadkowe). Ponadto peeling fenolowy świetnie radzi sobie nawet z głębokimi zmarszczkami i bruzdami. Może być stosowany wokół delikatnej skóry oczu i ust. Peeling Easy Phen Very Light będzie wybawieniem dla Pacjentów z silnymi przebarwieniami na twarzy, powstającymi wskutek długotrwałego opalania się, złej diety, stresującego i męczącego trybu życia, stosowania używek i niektórych kosmetyków. Zabieg Easy Phen Very Light jest odpowiedzią na wiele dręczących problemów skórnych – wykonuje się go raz, aby przez nawet kilka lat cieszyć się wspaniałymi efektami!


Peeling fenolowy – przeciwwskazania

Peeling fenolowy to peeling chemiczny, dlatego istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Najważniejsze z nich to:
 • ciąża;
 • nieleczona i zaawansowana cukrzyca;
 • ciężkie schorzenia serca, nerek i wątroby;
 • nowotwory złośliwe;
 • aktywny trądzik.
 • choroby serca
 • zaburzenia rytmu sercaJak należy się przygotować do peelingu głębokiego Easy Phen?

Pacjent musi specjalnie przygotować się do zabiegu:

• 6 tygodni przed zabiegiem pacjent musi stosować wysokoprocentowy retinol w kremie
• na 2 tygodnie przed zabiegiem nie poddawać się zabiegom na twarz, w tym peelingom i zabiegom z kwasami;
• nie opalać się, także sztucznie, na 7 dni przed planowanym zabiegiem;
• 5 dni przed zabiegiem zacząć stosować kremy z silnym filtrem anty UV.


Jak przebiega zabieg z użyciem peelingu fenolowego Easy Phen?

Przed zabiegiem miejsce leczenia zostaje odpowiednio przygotowane przez lekarza, a po zabiegu zabezpieczone kremem antyoxydacyjnym. Na początku lekarz dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Następnie dzieli twarz na 5 obszarów i na każdy z nich nakłada roztwór peelingu. Przed nałożeniem na każdy kolejny obszar preparatu konieczne jest odczekanie około 10 minut. Na zakończenie zabiegu, na poszczególne obszary twarzy nakładana jest maska.

Cały zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym z monitowaniem podstawowych funkcji życiowych.

Jak działa peeling głęboki Easy Phen ?

W czasie zabiegu warstwy skóry zostają zniszczone aż po środkową część siateczkową skóry właściwej. Uszkadzany jest w zabiegu Easy Phen naskórek, warstwa rogowa, ziarnista, kolczysta, skóra podstawna, warstwa brodawkowata. Uszkodzenia te są planowane i stanowią mechanizm pozbywania się zmarszczek, blizn i przebarwień ze skóry, nawet uszkodzeń posłonecznych. Fenol używany w zabiegu pozwala penetrować w głąb skóry, a przy tym nie jest konieczne zastosowanie znieczulenia u pacjenta. W preparacie peelingującym nie ma alkoholu, są za to składniki roślinne, które łagodzą i pielęgnują. Preparat stymuluje dodatkowo proces tworzenia się kolagenu i włókien elastycznych w skórze, które zanikają z czasem. Pozwalają one zachować młodość na dłużej.


Easy Phen – rekonwalescencja i zalecenia pozabiegowe

Peeling fenolowy działa głęboko, dlatego okres rekonwalescencji trwa do 10 dni. Przez ten czas pacjenci powinni zrezygnować ze swoich codziennych zajęć i wziąć urlop wypoczynkowy, w trakcie którego naskórek będzie mocno się złuszczać, a skóra regenerować. Również po zabiegu, przez okres 2 miesięcy, zaleca się stosowanie preparatów z wysokim filtrem anty UV i unikanie silnych promieni słonecznych oraz sztucznego opalania.


Jak długo utrzymują się efekty peelingu głębokiego?

Efekty jednego zabiegu utrzymują się nawet do kilku lat.


Ile zabiegów peelingu fenolowego Easy Phen należy wykonać, aby zobaczyć efekty?

W większości przypadków wystarczy wykonanie już jednego zabiegu, aby zaobserwować efekty.Peeling fenolowy Easy Phen jest wspaniałą alternatywą dla liftingu chirurgicznego. Znacznie bezpieczniejszy i z mniejszą liczbą powikłań, wykonany w profesjonalnym gabinecie, zadziała niczym zaklęcie przywracające młodość, piękny wygląd i pozbywające się nieestetycznych zmian skórnych.


Działania niepożądane po głębokim peelingu fenolowym

Działaniem niepożądanym peelingu fenolowego może być wydłużenie odstępu QT i związane z nim zaburzenia rytmu serca. Należy unikać wykonywania zabiegów u pacjentów przyjmujących leki wydłużające ten odstęp. Innym powikłaniem może być tworzenie się blizn. Przy wyjątkowo wiotkich powiekach dolnych może powstać wywinięcie powieki. Przed zabiegiem wykonujemy test z pociągnięcia w celu uniknięcia tego typu powikłań. Z innych powikłań ocznych może dojść do podrażnienia spojówki oka przez kontakt łez z peelingiem w trakcie zabiegu. Z tego powodu należy osuszać wewnętrzne kąciki oczu w trakcie zabiegu, czy też może dojść do podrażnienia spojówki przez opary. Należy stosować maści lub żele zabezpieczające oko. Zakażenie występuje bardzo rzadko. Przy pojawieniu się bólu, obrzęku, wysięku, czy gorączki po 48 h od zabiegu wskazane jest podanie antybiotyku. Zaleca się okołozabiegowe stosowanie acyklowiru w celu zmniejszenia możliwości infekcji wirusem opryszczki. Przebarwienia pozapalne utrzymują się zwykle mniej niż 6 miesięcy. Leukoderma (zbielenie skóry) może powstać w miejscach nadmiernego włóknienia podnaskórkowego i jest nieodwracalna. Była obserwowana po zastosowaniu bardzo stężonych mieszanek fenolu i oleju krotonowego. Obecnie nie jest obserwowana. Rumień twarzy jest normalną reakcją i jest związany z procesem gojenia. Może utrzymywać się nawet do 3 do 6 miesięcy w zależności od głębokości działania peelingu.

Kontynuuj czytanie

PLÉSYR


PLÉSYR

- Your key to Beauty

Czy terapia PLÉSYR przeznaczona jest dla mojej skóry?

Terapia lecznicza PLÉSYR przeznaczona jest dla skóry ze zmarszczkami, skóry wiotkiej, trądzikowej, z rumieniem, trądzikiem różowatym, atopowej i alergicznej oraz odwodnionej. Jest to również zabieg z zakresu pre-aging - dzięki terapii PLÉSYR możesz na dłużej zatrzymać jej sprężystość, blask i poziom nawilżenia.

Na jaką okolice stosuje się PLÉSYR?

Terapia lecznicza PLÉSYR przeznaczona jest do skory twarzy, szyi i dekoltu.
Na czym polega zabieg PLÉSYR?

Zabieg PLÉSYR to innowacyjny zabieg kosmetologiczny oparty na zaawansowanej technologii łączącej ze sobą dwa rodzaje sił - ultradźwięki i prąd, które pomagają utrzymać mięśnie twarzy w odpowiedniej kondycji oraz wspomagają transport substancji aktywnych w głąb Twojej skóry.

Czy do zabiegu używane są specjalne kosmetyki?

Tak. Do zabiegu używamy specjalistycznych szwajcarskich dermokosmetyków PLÉSYR, opracowanych przez wyspecjalizowanych inżynierów, dzięki czemu mamy pewność, że wszelkie substancje użyte w nich są czyste laboratoryjnie, a ich użycie nie jest przypadkowe. Każda substancja ma swoją wyjątkową cechę, dzięki czemu terapia lecznicza PLÉSYR jest tak skuteczna.
Jak wyglada procedura zabiegowa PLÉSYR?

Zabieg PLÉSYR to 4 złote zasady:
1. Dokładny demakijaż i peeling dobrany przez kosmetologa w sposób indywidualny.
2. Dobór i aplikacja specjalistycznego serum PLÉSYR.
3. Dobór i aplikacja biocelulozowej maski w płacie PLÉSYR.
4. Umiejscowienie urządzenia PLÉSYR wraz z zastosowaniem optymalnej mocy urządzenia oraz dobranie i aplikacja odpowiedniego kremu.
Jak często powinnam stosować zabieg PLÉSYR?

Terapię PLÉSYR można porównać do ćwiczeń w siłowni - to właśnie szczególnego rodzaju trening mięśni twarzy jak również pobudzenie wszystkich struktur skóry do regeneracji. Warto wiec wykonywać ten zabieg w odstępach 2-3 tygodniowych, aby zachować skórę w możliwie najlepszej kondycji przez cały rok.
Jaka jest cena jednego zabiegu?

Cena zabiegu PLÉSYR to koszt 440 zł przy czym w cenie zabiegu otrzymujesz zestaw mini-produktów do pielęgnacji domowej wystarczającej na 7-10 dni terapii.

Czy istnieje możliwość zamowienia kremów do pielęgnacji domowej?

Tak, oczywiście - zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem PLÉSYR ........ bądź zakup produktów na miejscu w naszej klinice.
Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

W naszej klinice odpowiedni specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad, w którym przedstawi wskazania oraz przeciwskazania do wykonywania zabiegu, jeśli jednak wolisz poznać je samodzielnie oto najważniejsze z nich:

⁃ rozrusznik serca
⁃ duże metalowe implanty w kościach
⁃ aparat słuchowy
⁃ aktywna infekcja bakteryjna lub wirusowa
⁃ aktywna opryszczka
⁃ choroba nowotworowa
⁃ padaczka
⁃ ciąża i karmienie piersią.


W jaki sposób mogę umówić się na zabieg?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - nasze recepcjonistki z przyjemnością umówią Ciebie na zabieg PLÉSYR :).

Kontynuuj czytanie

DR. DAMIAN
Centrum Medyczne

ul. Kartuska 354
80-125 GDAŃSK

Recepcja

Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

PARTNER