Lampa ledowa PDT Solvere


Technologia

Systemy Solvere wykorzystują wyłącznie klinicznie przetestowane długości światła dostarczane z odpowiednią energią, natężeniem oraz dawką pozwalając na efektywną fotomodulację docelowych tkanek. Światło lampy LED PDT (światło LED) jest falą elektromagnetyczną i być może ta właściwość czyni je tak zdumiewająco skutecznym narzędziem terapeutycznym. Cechą charakterystyczną światła lampy LED PDT (światła LED) jest to, że energia świetlna emitowana przez urządzenie ma niską intensywność rzędu tysięcznych J/ms, co w przeciwieństwie do IPL czy lasera (emisja energii w dziesiątkach czy setkach J/ms) nie wywołuje uszkodzenia tkanki.


LED Red 633 nm:

Czerwone światło 633 nm naturalnie stymujuje odmładzanie skóry. Badania kliniczne potwierdzają zwiększenie naturalnej postaci energi komórkowej ciała (ATP), która powoduje szybszą regenerację komórek. Światło czerwone jest silnie absorbowane przez fibroblasty zwiększając syntezę kolagenu oraz elastyny wygładzając i ujędrniając skórę. Wspomaga również cyrkulację krwi oraz system limfatyczny w usuwaniu toksyn, a także przyśpiesza proces gojenia. Rezultaty są zazwyczaj widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu; skóra staje się nawilżona i jędrna.

Zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny
Redukcja zmarszczek
Poprawa kolorytu oraz tekstury skóry
Zwiększenie naturalnego nawilżenia
Zwiększenie mikrocyrkulacji
Przywrócenie blasku


LED Blue 415 nm:

Niebieskie światło 415 nm ma silne działanie antybakteryjne i umożliwia efektywne leczenie każdego stopnia zaawansowania trądziku bez podrażniania skóry. Ekspozycja na światło niebieskie 415 nm wywołuje fotodynamiczną reakcję w której niszczone są bakterie p.acnes. Niebieskie światło pomaga również w redukcji wytwarzania sebum i polepsza wygląd skóry. Stosowane w kombinacji ze światłem czerwonym lub bliskiej podczerwieni (NIR) sprawia, że terapia Tri-Wave jest doskonałym rozwiązaniem jako pozabiegowa procedura chroniąca organizm przed infekcjami oraz redukująca stany zapalne i przyśpieszająca gojenie.

Silne działanie antybakteryjne
Leczenie trądziku
Regulacja wytwarzania sebum
Działanie łagodzące


Near Infra-Red 830 nm:

Bliskie podczerwieni światło NIR 830 nm działa synergistycznie w połączeniu z czerwonym światłem dla optymalnych rezultatów odmładzania skóry. Jest to najgłębiej absorbowana długość swiatła skierowana na procesy zapalne komórek przyśpieszając gojenie się tkanek i redukując blizny. Światło NIR ma silne działanie przeciwzapalne sprawdzające się w leczeniu trądziku, trądziku różowatego oraz łuszczycy. Jego działanie zostało klinicznie potwierdzone również w leczeniu hiperpigmentacji oraz w lepszej penetracji leków w głąb skóry dzięki zwiększonej przenikalności komórek.

Zaawansowane zabiegi regeneracyjne
Silne działanie przeciwzapalne
Redukcja rumienia oraz podrażnień
Polepszenie pigmentacji
Uśmierzanie bólu


Technologia TriColor:

Solvere jako jedyny system na rynku pozwala na indywidualne naświetlanie poszczególnymi kolorami światła lub na naświetlanie trzema długościami fali światła na raz, w celu jednoczesnej terapii kilku schorzeń w każdej sesji. Takie rozwiązanie oferuje indywidualne podejście do pacjenta, rozszerzając zakres dostępnych protokołów zabiegowch oraz gwarantując lepsze wyniki przy jednoczesnej redukcji czasu zabiegu.

Jednoczesna terapia wielu schorzeń w jednej sesji
Zabieg na poziomie molekularnym, komórkowym i tkankowym
Przespieszone i polepszone rezultaty
Indywidualne protokoły zabiegowe


Wskazaniami do zabiegów światłoterapią LED-PDT są:

zmarszczki
fotostarzenie się skóry
uczulenia
zaburzenia pigmentacji skóry
bielactwo
rozszerzone pory
zanieczyszczenia skóry
opryszczka
łuszczyca
rogowacenie słoneczne
sińce pod oczami
depresja
blizny
leczenie stanów zapalnych skóry
leczenie bólu

DR. DAMIAN
Centrum Medyczne

ul. Kartuska 354
80-125 GDAŃSK

Recepcja

Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

PARTNER