lek. med. Damian Antczak


Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, lekarz medycyny estetycznej.

Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu na Wydziale Lekarskim, który ukończył w 2007 r. Przez kolejne lata specjalizował się w ramach Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie oraz w Szpitalu Morskim w Gdyni, gdzie obecnie pracuje. 

W najbliższej przyszłości planuje rozpocząć naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i AA Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, a także otworzyć drugą specjalizację z Balneologii i Medycyny fizykalnej. Swoją sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością zawsze zapewnia wysoką jakość świadczeń. Zawodowa pasja oraz empatia pozwalają mu nie tylko spełnić oczekiwania pacjenta i zagwarantować mu pełne bezpieczeństwo, ale także zapewniają szacunek współpracowników.

Zarejestruj się

Zabiegi odmładzające
Zabiegi odmładzające

lek. Agnieszka Małachowska


Specjalista okulistyki

Studia medyczne ukończyła w 2007 roku na Akademii Medycznej w Gdańsku. Po stażu podyplomowym rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z okulistyki w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie, aby w 2015 roku złożyć egzamin specjalizacyjny i uzyskać tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Cyklicznie szkoli się i poszerza swoją wiedzę w licznych kursach szczególnie w zakresie mikrochirurgii okulistycznej. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób narządu wzroku. Posiada 11-letnie doświadczenie okuloplastyczne, w zabiegach plastycznych i rekonstrukcyjnych  okolicy oczodołowej, a przede wszystkim w blefaroplastyce powiek górnych i dolnych. Ponadto każdego roku operuje i wszczepia nowe soczewki oczu dziesiątkom pacjentów chorujących na zaćmę. Poza okulistyką nie obce są jej zabiegi medycyny estetycznej – procedury z użyciem preparatów kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej  sprawiają obopólną radość jej oraz pacjentom. 
Jest lekarzem o silnym charakterze, a zarazem jest spokojna i rozważna.  Potrafi osiągnąć dobre rezultaty leczenia, nawet w najtrudniejszych rozpoznaniach i przypadkach okulistycznych.

Zabiegi estetyczne

lek. Maciej Wojtecki


Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Studia medyczne ukończył w 2007 roku w Akademii Medycznej w Gdańsku. Po stażu podyplomowym w Bydgoszczy, rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w ramach ortopedii w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie, aby w 2015 roku złożyć egzamin specjalizacyjny i uzyskać tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Obecnie leczy i operuje pacjentów hospitalizowanych w szpitalach w Kartuzach i w Wejherowie. Systematycznie uczestniczy w licznych szkolenia i kursach w ramach chirurgii ręki oraz ortopedii. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i leczeniem operacyjnym chorób narządu ruchu oraz prowadzeniem osób po wypadkach i wszelkich kontuzjach. Jest lekarzem pełnym pasji, pozytywnej energii i ambicji, co doskonale się łączy z jego „bardzo ludzkim” podejściem do pacjenta.

Botoks w Sopocie

lek. Alina Kierznikowicz


Specjalista chirurgii ogólnej

Studia medyczne ukończyła w 1986 roku na dawnej Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie GUMed). Po stażu podyplomowym rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w ramach chirurgii w Oddziale Chirurgii Ogólnej w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku, aby 1990 i 1994 roku złożyć egzamin specjalizacyjny i uzyskać tytuł specjalisty I oraz II st. w tej dziedzinie. Ponadto rok później uzyskała tytuł specjalisty Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Posiada szerokie doświadczenie zawodowe. Obecnie leczy i operuje pacjentów hospitalizowanych w kilku Trójmiejskich Szpitalach i przychodniach. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, ze szczególnym uwzględnieniem flebologii i proktologii oraz technik małoinwazyjnego leczenia chorób naczyń żylnych.
Wykonuje operacje z zakresu żylaków kończyn dolnych i hemoroidów, a także operacje w zakresie jamy brzusznej oraz przepuklin.
Zawsze uśmiechnięta i z ogromna starannością, wykonuje powierzone jej zadania, a olbrzymie doświadczenie i ciepły charakter to najlepsze połączenie cech chirurga.

Medycyna estetyczna

piel. Małgorzata Trochowska


SPECJALISTKA PIELĘGNIARSTWA OPERACYJNEGO

Liceum medyczne na wydziale pielęgniarstwa o specjalności Ochrona Zdrowia i Pielęgnacja Chorych ukończyła w 1994 roku. Następnie rozpoczęła pracę na bloku operacyjnym, gdzie zdobywała szerokie doświadczenie przy zabiegach chirurgicznych, ginekologicznych, urologicznych, ortopedycznych i chirurgii dziecięcej. W 2000 roku zadebiutowała jako instrumentariuszka w Gdyńskiej Clinice Medice, gdzie rozwijała swoje umiejętności w chirurgii plastycznej, a także podczas zabiegów laryngologicznych i okulistycznych. Od 2009 roku, do chwili obecnej, pracuje w oddziale okulistyki Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, gdzie jest bezcenną częścią zespołu chirurgii oka. Po intensywnym szkoleniu specjalizacyjnym, w roku 2014 obroniła i uzyskała tytuł Pielęgniarki Specjalistki w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego
Posiada szerokie doświadczenie w zakresie instrumentowania, w niemal wszystkich dziedzinach zabiegowych medycyny. Doskonale radzi sobie z powierzonymi jaj zadaniami, a zmysł organizacyjny razem z poczuciem estetyki, świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach zabiegowych.

lek. Jowita Stępniewska-Węgrzyn


SPECJALISTKA urolog

Studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła w 2007 roku. Doświadczenia w ramach staż podyplomowego nabywała w Szpitalu im. Św Wojciecha w Gdańsku. Następnie rozpoczęła pracę w Oddziale Urologii Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. W 2015 roku zdała Europejski Egzamin Specjalizacyjny z urologii. W pracy głównie zajmuje się leczeniem operacyjnym - w tym leczeniem nietrzymania moczu. Szczególnie interesuje się seksuologią. Duża ilość empatii przy zdecydowanym charakterze dr Jowity pozwalają  na doskonały kontakt z pacjentem, przy czym nie przeszkadzają w szybkim reagowaniu na postawioną diagnozę. 

 

W naszym gabinecie, razem ze swoim mężem urologiem - zajmuje się leczeniem zabiegowym stulejki, krótkiego wędzidełka prącia oraz wszelkich drobnych zmian okolic moczowo-płciowych.

lek. Krzysztof Węgrzyn


SPECJALISTa urolog

Studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończył w 2003 roku. W trakcie studiów szczególnie interesował się tzw „zabiegówką". Od razu po stażu podyplomowym rozpoczął pracę w Oddziale Urologii Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. W 2010 roku zdałem z powodzeniem Europejski Egzamin Specjalizacyjny w ramach urologii. Jest szanowanym i docenianym specjalistą w zakresie operacji układu moczowo-płciowego, zarówno operacje otwarte, jak i laparoskopowe oraz endoskopowe. Jego miłe usposobienie połączone z ogromną wiedzą i zdolnościami manualnymi to czeto przepis na sukces.W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zabiegowym stulejki, krótkiego wędzidełka oraz wszelkich drobnych zmian okolic moczowo-płciowych.

W naszym gabinecie, razem ze swoja żoną urologiem - zajmuje się leczeniem zabiegowym stulejki, krótkiego wędzidełka prącia oraz wszelkich drobnych zmian okolic moczowo-płciowych.

Gabinet medycyny estetycznej

Leon van Nispen - Antczak


CLINIC HOST-PATIENT-LIAISON / PR MANAGER / RECEPCJA

To On jest „sercem" naszego zespołu. Odpowiedzialny jest za pierwszy kontakt z pacjentem, prowadzi go czynnie przez cały proces leczenia oraz opiekuje się wszystkimi pacjentami w trakcie okresu rekonwalescencji. 

Od początku istnienia gabinetu uczestniczy razem z dr. Damianem we wszystkich kursach, szkoleniach czy kongresach, gdzie zgłębia teoretyczne tajniki medycyny estetycznej. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie w gabinecie, pomagają mu utrzymać wysoki standard świadczonych usług wraz z merytoryczną podstawą.

Kreatywny, przedsiębiorczy i zorganizowany. Ma ogromne doświadczenie w takich dziedzinach jak: marketing, public relations, bankowość, zarządzanie. Biegle rozmawia w 4 językach, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość obsługi pacjentów z całej Europy. Hedonista i niepoprawny optymista. Zwraca uwagę na drobne rzeczy, o których zapominamy, a które potrafią nam dać wiele szczęścia. Kocha życie i ludzi.

Gdzie przyjmuję?

Gabinet medycyny estetycznej

Gabinet w Sopocie

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Damian
ul. Abrahama 25
81-825 Sopot

Przyjmuję w poniedziałki, wtorki, piątki.


Terminy wizyt do ustalenia telefonicznie.

 

 

NZOZ „Leks”


ul. Kościuszki 36,
72-200 Nowogard


Informacja telefoniczna i wizyty pod numerem 513445886