PRZEDŁUZAMY OKRES PROMOCJI do 14.06.2018


1.WSZYSTKIE ZABIEGI HIFU O 25% TANIEJ A PRZYPOMINAJĄCE PO 3 MIESIĄCACH AŻ 50 %% TANIEJ.

2. ZABIEG Z PROSTROLANE INNER-B ZA 500 ZŁ ZA AMPUŁKE (NORMLANIE 660 ZŁ). 

3. OSOCZE BOGATO PŁYTKOWE PRP (WAMPIRZY LIFTING) ZA JEDYNE 499 ZŁ.

HIFU to tak zwany "lifting bez skalpela". Falami ultradziękowymi udeżamy w takanki leżące pod skórą, aby z czasem nabrała jędrności i elastyczności. Ale również walczymy z nadmiarem tłuszczu, cellulitem, zmarszczkami i wiotką skórą.
HIFU mozna używac na twarzy, podbródku, szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, udach, nad kolanami.

PROSTROLANE INNER-B działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. To najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę.

OSOSCZE BOGATOPŁYTKOWE to zabieg, który cieszy się ogromnym suksesym w naszym gabinecie. Zabieg jest przeprowadzany w płytkim znieczuleniu, czyli sedacji - dzieki czemu zabieg jest bardzo komfortowy dla pacjenta. Efekty po zabiegu to redukcja zmarszczek, rozswietlenie i ujędrnienie skóry, ogólna poprawa wyglądu skóra. Zabieg można na twarzy, szyi, dekolcie, rękach, na rozstępy , blizny i wiele więcej.

Zapraszamy serdecznie  tel 513445886 

Loog Good. Feel better!